Založit webové stránky nebo eShop

proběhlé akce

ÚNOR 2015

13. 2. (pá) - skautský ples                                

18. 2. (st) - Popeleční středa                          

28. 2. (so) - 11:15 - 12:45 střediskové bruslení

 

 


 

LEDEN 2015

17.1. (so) - střediskové plavání

 

 


 

PROSINEC 2014

6. 12. (so) - střediskové bruslení - ZRUŠENO!!!                        

12. - 13. 12. (pá - so) - vánoční jarmark                                      

             19. 12. - 20. 12. (pá - so) - vánoční oddílovka (Doubravice nad Svitavou)

24. 12. (st) - Betlémské světlo na náměstí                               

25. 12. (čt) - skautské divadlo                                                  

25. 12. (čt) - putování do Betléma                                            

 

 


 

LISTOPAD 2014

1. 11. (so) - Pálava                                     

17. 11. (po) - slavnostní odhalení památníku

20. 11. (čt) - 19:00 středisková rada         

22.11. (so) - jednodenní zdravotnický kurz

 

 


 

ŘÍJEN 2014

7.10. (út) - 19:00 přednáška v Blansku

9.10. (čt) - 19:00 středisková rada     

10. - 11. 10. (pá - so) - rojové setkání  

17. - 19.10. (pá - ne) - Zpátky do lesů 

28. 10. (út) - setkání u T. G. M.          

30. 10. (čt) - 1. družinovka Tvoření   

 

 

 

 


 

ZÁŘÍ 2014

5. 9. (pá) - 16:30 zahajovací oddílovka (v klubovně)   

19. - 21. 9. (pá - ne) - Indiání a osadníci (bojová hra)

28. 9. (ne) -farní den                                               

 

 

 


 

ČERVENEC 2014

27. 7. (ne) - pouť v Boskovicích                                                   

28. 7. - 9. 8. (po - so) - skautský tábor (louka Norbetka - teepee)

 


 

ČERVEN 2014

7. 6. (so) - pouť do Křtin                   

8. 6. (ne) - seslání Ducha Svatého      

14. 6. (so) - pouť do Sloupu               

19. 6. (čt) - slavnost Těla a Krve Páně

 


                     

KVĚTEN 2014

8. 5. (čt) - Závod vlčat a světlušek                          

8. 5. (čt) - 21:00 vzpomínka na den vítězství (pošta)

10. 5. (so) - Junácká stezka 9:45 (Šebetov)            

16. - 18. 5. (pá - ne) - expedice Apalucha                

29. 5. (čt) - Nanebevstoupení Páně                        

31. 5. (so) - Oddílová výprava (ZOO Olomouc)        

31. 5. (so) - skautský letní ples v Blansku               

 

 

 

 

 

 


 

DUBEN 2014

11. 4. (pá) - 16:00 Den pro Matiho (westernové městečko)    

12. 4. (so) - Diecézní setkání mládeže (brněnská katedrála)

13. 4. (ne) - Květná neděle                                                 

17. 4. (čt) - Zelený čtvrtek                                                

18. 4. (pá) - Velký pátek                                                     

18. 4. (pá) - 10:00 křížová cesta dětí                                  

19. 4. (so) - Bílá sobota                                                     

20. 4. (ne) - Zmrtvýchvstání Páně                                      

23. 4. (st) - skautská děkovná mše (kostel v Blansku)         

24. 4. (čt) - středisková rada (klubovna Oičega)               

26. 4. (so) - skautská pouť na Ivančenu                            

 

 

 

 


                       

BŘEZEN 2014

5. 3. (st) - Popeleční středa                       

8. 3. (so) - 15:00 - 16:30 diskotéka na ledě

  25. 3. (út) - slavnost Zvěstování Páně           

28. 3. () - 17:30 skautská Křížová cesta  

29. 3. (so) - 18:00 oddílová rada               

 

 


 

ÚNOR 2014

23. 2. (ne) - 14:00 farní karneval (Sokolovna)

 

  


 

LEDEN 2014

10. 1. () - odevzdání registrace                       

11. 1. (so) - skautský ples                                 

17. 1. (pá) - farní ples                                      

25. 1. (so) - 10:00 - 11:30 střediskové plavání

 

 

 


 

PROSINEC 2013

6. 12. (pá) - 14:30 pohřeb sestry Liby (kostel sv. Jakuba)

6. 12. (pá) - 17:00 - 19:00 přijímání světlušek do roje      

6. 12. 7. 12. (pá - so) - boskovický vánoční jarmark         

7. 12. (so) - 10:30 - 12:00 střediskové bruslení           

10. 12. (út) - Adorační den v Boskovicích                      

20. 12. (pá) - 16:00 - 18:00 vánoční oddílovka              

24. 12. (út) - Štědrý den                                             

25. 12. (st) - Narození Páně                                         

25. 12. (st) - 14:00 skautské divadlo (skleník)           

25. 12. (st) - 17:30 putování do Betléma                    

 

 

 

 


LISTOPAD 2013

1. 11. (pá) - Slavnost Všech svatých                                                  

2. 11. (so) - vzpomínka na všechny věrné zemřelé                             

7. 11. (čt) - slavnost posvěcení kostela v Boskovicích                      

8. - 10. 11. (pá - ne) - družinová výprava Konvalinek (Adamov)             

15. - 17. 11. (pá - ne) - družinová výprava Kopretin (Ostrov u Macochy)

23. 11. (so) - 20:00 mše při svíčkách (kostelík Všech svatých)             

24. 11. (ne) - slavnost Ježíše Krista Krále                                       

30. 11. (so) - Adventní tvoření na faře                                             

 

 

 


 

ŘÍJEN 2013

6. 10. (ne) - 15:00 farní drakiáda (začátek ve farním dvoře)

19. 10. (so) - 6:40 - 20:00 roverská Pálava (čertí oděv)         

28. 10. (po) - 14:45 sraz na stání u Masaryka (na sebe kroj) 

 

 


 

ZÁŘÍ 2013

15. 9. (ne) - 15:00 zahajovací oddílovka

28. 9. (so) - sv. Václav                         

29. 9. (ne) - farní den v Boskovicích   

 

 


 

SRPEN 2013

11. - 24. 8. (ne - so) - dívčí skautský tábor

 


ČERVENEC 2013

28. 7. (ne) - pouť v Boskovicích

 


 

ČERVEN 2013

1. 6. (so) - farní pouť do Sloupu                                                     

15. - 16. 6 (so - ne) - Na cestě zpátky časem (středisková akce)

21. 6 (pá) - 19:00 skautská mše v kostelíčku Všech svatých       

 

 

 


 

KVĚTEN 2013

5. 5. (ne) - první svaté přijímání dětí v Boskovicích 

10. - 12. 5. (pá - ne) - expedice Apalucha (Bohuňov)     

11. 5. (so) - Junácká stezka                                        

18. 5. (so) - farní pouť do Křtin                                  

19. 5. (ne) - seslání Ducha svatého                              

24. 5. (pá) - Noc kostelů                                            

30. 5. (čt) - slavnost Božího těla                                

 

 

 


 

DUBEN 2013

20. 4. (so) - skautská pěší pouť do Sloupu                  

26. - 27. 4. (pá - so) - okresní kolo Svojsíkova závodu

 

 

 


 

BŘEZEN 2013

8. 3. (pá) - impro zápas LÍ.SK.Y(I) - sál ZUŠ                             

9. 3. (so) - brněnský skautský seminář                                       

15. - 17. 3. (pá - ne) - mezidružinová výprava světlušek (Adamov)

22. 2. (pá) - 16:15 skautská křížová cesta (KROJ NA SEBE!)      

23. 3. (so) - Diecézní setkání mládeže (brněnská katedrála)      

23. 3. (so) - 18:00 - oddílová rada na tábor (klubovna)             

24. 3. (ne) - Květná neděle                                                       

28. 3. (čt) - Zelený čtvrtek                                                      

28. 3. (čt) - 19:00 středisková (klubovna Nibowaky)                

29. 3. (pá) - Velký pátek                                                         

29. 3. (pá) - 10:00 křižová cesta dětí na faře                          

30. 3. (so) - Bílá sobota                                                           

31. 3. (ne) - Zmrtvýchvstání Páně                                             

 

 

 

 


 

ÚNOR 2013

7. 2. (čt) - 19:00 středisková rada (klubovna Minetaka)            

10. 2. (ne) - 14:00 farní karneval (sokolovna)                            

13. 2. (st) - Popeleční středa                                                    

19. 2. (út) - 17 - 17:30 zkouška písniček na vernisáž (klubovna)

22. 2. (pá) - Den sesterství                                                      

22. 2. (pá) - 14:45 druhá zkouška písniček v klubovně              

22. 2. (pá) - 16:00 vernisáž skautské výstavy (muzeum)            

 

 


 

LEDEN 2013

12. 12. - 14. 1.  - Krok do dalšího skautského století (výstava foto - Brno)

6. 1. (ne) - Zjevení Páně --> 3 králové                                                  

12. 1. (so) - střediskové plavání 10:00 - 11:30 (35 Kč/osoba)               

13. 1. (ne) - 18:00 vymýšlení farního karnevalu (platí by Browse to Save">pro všechny 13+)   

18. 1. (pá) - farní by Browse to Save">ples (zámecký skleník)                                               

 

 

 


 

PROSINEC 2012

1. 12. (so) - tvoření adventních věnců (14:00 - 18:00 na faře)            

5. 12. (st) - možná přijde Mikuláš :-)                                                   

7. - 8. 12. (pá - so) - vánoční jarmark                                                    

8. 12. (so) - střediskové bruslení 13:15 - 14:45 (vstup 30 Kč)              

10. 12. (po) - adorační den v Boskovicích                                               

12. 12. - 14. 1. - Krok do dalšího skautského století (výstava foto - Brno)

13. 12. (čt) - 19:00 středisková rada (Šebetov)                                     

22. 12. (so) - 15:00 - 18:00 vánoční oddílovka                                       

24. 12. (po) - Štědrý den                                                                    

24. 12. (po) - 11:00 - 12:00 Betlémské světlo na náměstí                        

25. 12. (út) - narození Páně                                                                

25. 12. (út) - 14:00 divadlo Nibowaky - ve skleníku                             

25. 12. (út) - 17:30 - 19:00 putování do Betléma                                  

31. 12. (po) - Silvestr                                                                        

 

 

 

 

 

 



 

LISTOPAD 2012

3. 11. (so) - roverská Pálava                                                       

23. - 25. 11. (pá - ne) - od 16:45 družinová výprava Kopretin    

 

 

 


 

ŘÍJEN 2012

12. 10. (pá) - 16:00 - 18:00 zahajovací oddílovka             

25. 10. (čt) - 19:00 středisková rada (klubovna Oičega)

26. 10. (pá) - 14:45 - 15:30 stání u Masaryka v krojích  

 

 


ZÁŘÍ 2012

8. 9. (so) - zámecké hemžení                                     

15. 9. (so) - 16:00 RS zkouška na farní den (klubovna)

22. 9. (so) - 16:00 RS 2. zk. na farní den (klubovna)    

30. 9. (ne) - farní den v Boskovicích                         

 


 

SRPEN 2012

23. 7. - 5. 8. (po - ne) - skautský tábor (Malé Hradisko)                

14. - 19. 8. (út - ne) - Celostátní setkání mládeže (Žďar nad Sázavou)

 

 


 

ČERVENEC 2012

23. 7. - 5. 8. (po - ne) - skautský tábor (Malé Hradisko)

29. 7. (ne) - pouť v Boskovicích                                  

 


 

ČERVEN 2012

2. 6. (so) - 18:00 rada na tábor                                

9. 6. (so) - farní pouť do Sloupu                             

14. 6. (čt) - 19:00 středisková (klubovna Nibowaky)

15. 6. (pá) - 19:00 rada na tábor                             

 


 

KVĚTEN 2012

5. 5. (so) - okresní kolo ZVaS = Závodu vlčat a světlušek (Blansko)

6. 5. (ne) - první svaté přijímání v Boskovicích                                

7. 5. (po) - vzpomínkové stání v krojích u pomníku (vedle pošty)      

12. 5. (so) - oddílová rada na tábor (klubovna)                               

25. - 26. 5. (pá - so) - krajské kolo ZVaS (Krásensko)                    

25. - 27. 5. (pá - ne) - víkendová hra Indiáni a Osadníci (Kozárov) 

26. 5. (so) - farní pouť do Křtin                                                    

 


DUBEN 2012

1. 4. (ne) - Květná neděle                                                                                                      

5. 4. (čt) - Zelený čtvrtek                                                                                                    

6. 4. (pá) - 10:00 dětská křížová cesta (farní zahrada, v případě deště - kostel)                    

6. 4. (pá) - Velký pátek                                                                                                         

7. 4. (so) - Bílá sobota                                                                                                         

8. 4. (ne) - Zmrtvýchvstání neděle                                                                                        

9. 4. (po) - Velikonoční pondělí                                                                                            

13 - 15. 4. (pá - ne) - skautská výprava                                                                              

13 - 15. 4. (pá - ne) - Hustě napruzený prasátko pro R&R (Pohledec u Nového města na Mor.)

--> http://prasatko.skauting.cz/   

15. 4. (ne) - 10:00 farní kavárna                                                                                         

20. 4. (pá) - 19:45 vernisáž výstavy ke 100letům skautingu (výstavní síň knihovny                 

v Rájci-Jestřebí = R-J), výstava potrvá do 3. 5. (čt)

21. 4. (so) - pouť na Ivančenu                                                                                            

24. 4. (út) - SKOK do 2. století skautingu (šátkový den) od 17-19 (městská knihovna R-J)     

25. 4. (st) - 18:00 v R-J mše svatá za skauty v kostele Všech svatých (otec David Ambrož)   

28. 4. (so) - Junácká stezka                                                                                              

 

 

 

 

 


 

 

BŘEZEN 2012

2. 3. (pá) - 19:00 oddílová rada (klubovna)                                             

16. - 18. 3. (pá - ne) - světluškovská výprava                                             

24. 3. (so) - postní tvoření - zdobení velikonočních svící (fara Boskovice)

30. 3. (pá) - 17:30 skautská křížová cesta (sraz 16:30)                            

31. 3. (so) - 8:30 - 16:30 - Diecézní setkání mládeže (Brno - Petrov)        

31. 3. (so) - 18:00 - 19:00 - rada na tábor                                              

 


 

ÚNOR 2012

11. 2. (so) - 8:00 - 14:30 - 22. skautský seminář v Brně na Petrově

18. 2. (so) - 10:30 - 11:45 střediskové bruslení na zimním stadionu      

19. 2. (ne) - 14:00 - farní karneval v SKP                                            

 

 


 

    LEDEN 2012

celý měsíc - REGISTRACE (250 Kč s časopisem, 210 Kč bez časopisu)  

1. 1. - 15. 1. (ne - ne) - Tříkrálová sbírka (kontaktní osoba Tweet)                  

7. 1. (so) - 18:00 - rada Minetaky a Nibowaky na středis. plavání (klubovna)  

8. 1. (ne) - 17:00 - rada na farní karneval v učebně                                       

14. 1. (so) - 10:00 - 11:30 - střediskové plavání                                              

19. 1. (čt) - 16:30 okresní rada v Blansku                                                   

20. 1. (pá) - 20:00 - farní ples v Boskovicích (zámecký skleník)                      

26. 1. (čt) - 19:00 středisková rada u Nibowaky                                        

29. 1. (ne) - 17:00 - 18:00 - rada na farní karneval v učebně                         

31. 1. (út) - konec registrace (250 Kč s časopisem, 210 Kč bez časopisu)

 

 


 

PROSINEC 2011

1. 12. (čt) - 19:00 středisková (klubovna Minetaky)               

3. 12. (so) - 8:00 Adventní duchovní obnova od 16 let (fara Bce)

4. 12. (ne) - 18:00 Mikulášský koncert (kostel sv. Jakuba v Bce) 

5.12. (po) - možná přijde i MIKULÁŠ??? :-)                            

8. 12. (čt) - Rada starších 19:00 chystání věcí na jarmark    

9. 12. (pá) - vánoční jarmark                                                     

9. 12. (pá) - 19:00 Impro zápas (aula gymnázia)                         

10. 12. (so) - adorační den v Boskovicích (kostel sv. Jakuba)      

11. 12. (ne) - 10:00 farní kavárna                                              

17. 12. (so) - 16:00 - 19:00 Vánoční oddílovka                           

24. 12. (so) - Štědrý den                                                        

24. 12. (so) - 11:00 - 12:00 betlémské světlo na náměstí             

25. 12. (ne) - Narození Páně                                                   

25. 12. (ne) - 14:00 divadlo Nibowaka (skleník)                     

25. 12. (ne) - 17:30 Putování do Betléma (farsní zahradě)    

31. 12. (so) - Silvestr                                                             

 

 


 

LISTOPAD 2011

6. 11. (ne) - 15:00 sázení stromu sv. Anežky                                

11. - 13. 11. (pá - ne) - rojová výprava světlušek (fara Bedřichov)

                        12. 11. (so) - skautská výprava (okolí Boskovic) --> ZRUŠENO!!!                                

24. 11. (čt) - 16:30 okresní rada (Blansko)                                  

25. 11. (pá) - mše při svíčkách v kostelíčku Všech svatých         

26. 11. (so) - 14:30 tvoření adventních věnců (fara Boskovice)          

 


 

ŘÍJEN 2011

14. 10. (pá) - 19:00 postavme školu v Africe - SKP        

15. 10. (so) - 8:00 - 16:00 - děkanátní setkání mládeže

15. 10. (so) - 8:00 - 20:30 operace Artaban                     

16. 10. (ne) - 14:00 drakiáda                                          

22. 10. (so) - 17:00 - 19:00 rada starších                          

26. 10. (st) - 19:00 středisková                                    

27. 10. (čt) - 14:45 výročí ČSR u sochy T. G. M.            

29. 10. (so) - R&R Pálava                                                  

 


 

ZÁŘÍ 2011

2. 9. (pá) - 16:00 - 18:00 oddílová rada        

10. 9. (so) - 14:00 - 18:00 zámecké hemžení  

13. 9. (út) - 19:00 středisková                  

17. 9. (pá) - 16:00 zahajovací oddílovka    

24. 9. (so) - 16:00 zkouška na farní den      

25. 9. (ne) - farní den (od 9:00 do 21:00)

 


 

ČERVENEC 2011

 

9. - 17. 7. (so - ne) - světluškovský tábor

15. - 26. 6. (pá - út) - skautský tábor      

 


 

ČERVEN 2011

 

4. - 5. 6. (so - ne) - Okresní kolo Svojsíkova závodu          

3. - 4. 6. (pá - so) - závěrečný víkend zdravotního kurzu   

7. 6. (út) - 17:00 rada na tábor                                       

10. 6. (pá) - 17:30 rada na tábor                                      

11. 6. (so) - Krajské kolo Svojsíkova závodu                     

11. 6. (so) - Pouť do Křtin                                               

14. 6. (út) - 17:00 rada na tábor                                     

15. 6. (st) - 19:00 středisková rada                                

17. 6. (pá) - 17:30 rada na tábor                                    

24. 6. (pá) - 19:00 rada na tábor                                   

 


                         

KVĚTEN 2011

 

4. 5. (st) - 19:00 středisková                                

7. 5. (so) - svatba naší vedoucí Jany :-)                

14. 5. (so) - Junácká stezka v Boskovicích            

20. - 21. 5. (pá - so) - 3. víkend zdravotního kurzu

28. 5. (so) - pouť do Sloupu                               

                                


 

DUBEN 2011

 

1. 4. (pá) - 17:30 Křížová cesta --> SRAZ 16:00 v klubovně                                          

5. 4. (út) - 18:00 Oddílová rada                                                                                  

8. - 10. 4. (pá - ne) - "Společná výprava za ztraceným světem" - Studnice (viz. letáček)

8. - 9. 4. (pá - so) - 1. víkend zdravotního kurzu ve Vyškově                                          

8. - 10. 4. - R&R Hustě napruzený prasátko --> http://prasatko.skauting.cz/                  

15. - 16. 4. (pá - so) - 2. víkend zdravotního kurzu                                                        

16. 4. (so) - Diecézní setkání mládeže v Brně na Petrově v katedrále -->                        

--> http://www.signaly.cz/diecezni-setkani-mladeze-brno-2011               

17. 4. (ne) - Květná neděle                                                                                          

21. 4. (čt) - Zelený čtvrtek                                                                                         

22. 4. (pá) - Velký pátek                                                                                             

23. 4. (so) - Bílá sobota                                                                                              

25. 4. (po) - Velikonoční pondělí - mrskut !!!                                                                

   

 

 

 


 

BŘEZEN 2011

5. 2. (so) - 11:00 svatba (exčlenky:-)) v kostele v Boskovicích (Katka Konečná --> Oujeská) 

9. 3. (st) - Popeleční středa                                                                                              

16. 3. (st) - 19:00 středisková                                                                                           

18. - 20.3. (pá - ne) - skautská výprava Ochoz u Brna                                                        

25. - 26. 3. (pá - so) - Čekatelky                                                                                       

29. 3. (út) - 18:00 Oddílová rada                                                                                     

 


ÚNOR 2011

 

2. 2. (út) - Hromnice (Uvedení Páně do chrámu)

   6. 2. (ne) - 10:00 farní kavárna skautky Minetaka 

25. 2. (pá) - 18:30 oddílová rada                       

26. 2. (so) - 19:30 Impro zápas (aula gymnázia)

                                                      27. 2. (ne) - farní karneval

 

 


LEDEN 2011

 

                                            2. 1. - 11. 1. - Tříkrálová sbírka

                                            8. 1. (so) - 18:00 Oddílová rada

                                            14. - 16. 1. (pá-ne) - Světluškovská výprava (Kopretiny + Konvalinky)

                                            16. 1. (ne) - Uzávěrka Bumerangu

                                            19. 1. (st) - 19:00 Středisková rada

                                            21. 1. (pá) - Farní ples

                                            28. 1. (pá) - 18:00 skautská mše svatá

                                            28. - 29. 1. (pá-so) - 1. běh Čekatelské zkoušky - Vilémovice

                                            do konce měsíce - odevzdání registrace (250,-)

 

 


PROSINEC 2010

 

                                         3. 12. (pá) - 19:30 Impro zápas LÍ.SK.Y(I)

                                         6.  12. (po) - sv. Mikuláš

                                         10. - 11. 12. (pá - so) - Vánoční jarmark

                                         15. 12. (st) - 19:00 Středisková rada

                                         18. 12. (so) - 15:00 Úklid v klubovně

                                         19. 12. (ne) - 10:00 doprodej výrobků z jarmarku farníkům :-)

                                         19. 12. (ne) - 15:00 - 17:00 Vánoční oddílovka

                                         24. 12. (pá) - 11:00 Betlémské světlo na náměstí

                                         24. 12. (pá) - Štědrý den

                                         25. 12. (so) - 14:00 skautské divadlo ve skleníku

                                         25. 12. (so) - 17:30 putování do Betléma

                                         31. 12. (pá) - Silvestr

 

 

 


TOPlist